Badanie przesiewowe nauczycieli

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 stycznia 2021

Harmonogram

Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy)
11.01.2021 r.
PSSE Dąbrowa Górnicza Nazwa szkoły, adres  Szacowna liczba osób do badania na dzień  Data pobrania wymazu  Miejsce pobrania wymazu GODZINA POBRANIA
1. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. M. Kopernika, ul. J. Mireckiego 1,         41-300 Dąbrowa Górnicza 3+5 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 8.00-9.00
2. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. H. Kołłątaja, ul. Królowej Jadwigi 11,   41-300 Dąbrowa Górnicza 3+4 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 8.00-9.00
3. Szkoła Podstawowa Nr 8 im. A. Mickiewicza, ul. Krasińskiego 34,   41-300 Dąbrowa Górnicza 23+28 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 9.00-10.00
4. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. K. Makuszyńskiego, ul. Górników Redenu 4,   41-300 Dąbrowa Górnicza 7 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 8.00-9.00
5. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. L. Waryńskiego, Al. Piłsudskiego 103,   41-300 Dąbrowa Górnicza 17 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 10.00-11.00
6. Szkoła Podstawowa Nr 12 im. S. Staszica, ul. 1000 - Lecia 25,   41-303 Dąbrowa Górnicza 27 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 10.00-11.00
7. Szkoła Podstawowa Nr 13 im. A. Piwowara, Al. J. Piłsudskiego 24,   41-303 Dąbrowa Górnicza 34 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 11.00-12.00
8. Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Związku Orła Białego, ul. M. Konopnickiej 56,   41-300 Dąbrowa Górnicza 12+10 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 11.00-12.00
9. Szkoła Podstawowa Nr 18 im. W.Broniewskiego, Al. Piłsudskiego 73,   41-300 Dąbrowa Górnicza 15 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 10.00-11.00
10. Szkoła Podstawowa Nr 20 z oddziałami integracyjnymi im. Gen. Sikorskiego, ul. Adamieckiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza 37+19 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 12.00-13.00
11. Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Gospodarcza 1,      42-520 Dąbrowa Górnicza 7 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 8.00-9.00
12. Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Skłodowskiej - Curie, Al. Zwycięstwa 44,      42-520 Dąbrowa Górnicza 16+9 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 13.00-14.00
13. Szkoła Podstawowa Nr 28 im. J.Korczaka, ul. Górna 1, 42-524 Dąbrowa Górnicza 19 11.01.2021 Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 13.00-14.00
12.01.2021 r.
1 Szkoła Podstawowa Nr 29 z oddziałami sportowymi  im. A. Szklarskiego, ul. G.Morcinka 4, 41-300 Dąbrowa Górnicza 25+1 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 8.00-9.00
2 Szkoła Podstawowa Nr 30  im. E. Zawidzkiej, ul. Jaworowa 6, 41-310 Dąbrowa Górnicza 24 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 8.00-9.00
3 Szkoła Podstawowa Nr 35 z oddziałami przedszkolnymi, ul. Uczniowska 24, 42-520 Dąbrowa Górnicza 4 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 8.00-9.00
4 Szkoła Podstawowa Nr 27 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 im. B. Prusa, ul. Żołnierska 188, 42-525 Dąbrowa Górnicza 17 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 9.00-10.00
5 Szkoła Podstawowa Nr 25  w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2 im. S. Żeromskiego ul. Mieszka I 20, 42-520 Dąbrowa Górnicza 10+9 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 9.00-10.00
6 Szkoła Podstawowa Nr 2  w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 3  ul. Sportowa 16, 42-530 Dąbrowa Górnicza 3 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 9.00-10.00
7 Szkoła Podstawowa Nr 17  w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 4 im. A. Mickiewicza,  ul. Ofiar Katynia 76, 42-530 Dąbrowa Górnicza 2 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 9.00-10.00
8 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 5 im. H. Sienkiewicza,  ul. Strzemieszycka 390,     42-530 Dąbrowa Górnicza 5+5 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 10.00-11.00
9 Szkoła Podstawowa Nr 23 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 6 im. F. Chopina,  ul. Idzikowskiego 139,     42-520 Dąbrowa Górnicza 10 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 10.00-11.00
10 Szkoła Podstawowa Nr 31 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 7 im. Zagłębia Dąbrowskiego,  Al. Zwycięstwa 77,     42-520 Dąbrowa Górnicza 20+1 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 10.00-11.00
11 Szkoła Podstawowa Nr 34 w Zespole Szkół Nr 4 im. Królowej Jadwigi, ul. Łęknice 35,     41-303 Dąbrowa Górnicza 23 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 11.00-12.00
12 Szkoła Podstawowa Nr 33 w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków, ul. Chopina 34,     41-300 Dąbrowa Górnicza 10 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 11.00-12.00
13 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkół Muzycznych  im. M. Spisaka ul. W.Grynia 17,41-300 Dąbrowa Górnicza 28 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 12.00-13.00
14 Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK ul. Zawidzkiej 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza 2 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 12.00-13.00
15 Społeczna Szkoła Podstawowa STS ul. Grynia 19, 41-310 Dąbrowa Górnicza 16 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 14.00-15.00
16 Specjalna Szkoła Podstawowa w SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej   ul. Swobodna 59, 41-303 Dąbrowa Górnicza  60+7 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 13.00-14.00
17 Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Sławkowie im. Jana Pawła II, ul. gen. Sikorskiego 4, 41-260 Sławków 4 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 14.00-15.00
18 Szkoła Podstawowa im. J. Baranowskiego w Sławkowie, ul. Browarna 55 41-260 Sławków 9 12.01.2021r. Punkt mobilny przy ZCO w Dąbrowie Górniczej - wjazd od ulicy Struga (namiot wymazowy) 14.00-15.00
Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2 
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza ul. Szkolna 3, 42-500 Będzin 12 12.01.20201r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  13.30-14.00
2. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Będzinie ul. 11 Listopada 7, 42-500 Będzin 47 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2 14.00-14.30
3. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Wolności 51, 42-500 Będzin 15 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  13.30-14.00
4. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. K. Makuszyńskiego, ul. Kołłątaja 63, 42-506 Będzin 6 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  13.30-14.00
5. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. S.Staszica, ul. W. Szymborskiej 1, 42-500 Będzin 6 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  13.30-14.00
6. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. M. Konopnickiej, ul. M. Konopnickiej 13   42-506 Będzin 15 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  13.30-14.00
7. Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Jana Pawła II, ul. Orla 4, 42-500 Będzin 15 + 6 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  14.30-15.00
8. Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Noblistów Polskich, ul. Jedności 38             42-504 Będzin 4 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  15.00-15.30
9. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Armii Krajowej, ul. Sportowa 2, 42-500 Będzin 14 +9 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  14.30-15.00
10. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Wł. Broniewskiego, ul. Broniewskiego 12, 42-500 Będzin 5 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  15.00-15.30
11. Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Huberta Wagnera, ul. Rewolucjonistów 18,  42-500 Będzin 29 12.01.2021r. Punkt mobilny w Będzinie przy SP nr 10 w Będzinie ul. Sportowa 2  15.00-15.30
Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211
1. Szkoła Podstawowa N1 ul. Jana III Sobieskiego 29, 42-580 Wojkowice 1 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.00-10.30
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Jana III Sobieskiego 211b  42-580 Wojkowice 25 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.00-10.30
3. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu, ul. Pocztowa 39, 42-504 Dąbie 3 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.00-10.30
4. Szkoła Podstawowa im.  E. Gierczak w Gródkowie, ul. Leśna 2, 42-574 Gródków 8 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.00-10.30
5. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Strzyżowicach, ul. 1- go Maja 17, 42-575 Strzyżowice 8+6 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.30-11.00
6. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2 w Sarnowie, ul. Szkolna 5, 42-512 Sarnów 21 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 11.00-11.30
7. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 3 w Psarach, ul.Szkolna 32, 42-512 Psary 8 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.30-11.00
8. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Siemonii, ul. Kościuszki 71, 42-595 Siemonia 10 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 1 w Wojkowicach ( od ulicy Proletariatu) 10.30-11.00
9. Szkoła Podstawowa im.J. Słowackiego, ul. Krupna 22, 42-582 Rogoźnik 16 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 11.00-11.30
10. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dobieszowicach ul.Kościuszki 32, 42-584 Dobieszowice 9 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 11.00-11.30
11. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym, ul. Szkolna 5, 42-595 Sączów 8 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.30-11.00
12. Szkoła Podstawowa  w Bobrownikach ul. Sienkiewicza 163, 42-583 Bobrowniki 8 12.01.2021r. Punkt mobilny w Wojkowicach przy SP nr 3 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego 211 10.00-10.30
Punkt mobilny przy SP nr 2 w Czeladzi ul. Szkolna 6
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej, ul. Szkolna 6,  41-250 Czeladź 15 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 2 w Czeladzi ul. Szkolna 6 12.00-12.30
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. J. Korczaka, ul. Staszica 47,  41-250 Czeladź 15 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 2 w Czeladzi ul. Szkolna 6 12.00-12.30
3. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Lwowska 2,      41-253 Czeladź 11 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 2 w Czeladzi ul. Szkolna 6 12.00-12.30
4. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. 1000 Lecia Państwa Polskiego, ul. Spacerowa 2, 41-253 Czeladź 8 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 2 w Czeladzi ul. Szkolna 6 12.30-13.15
5. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Łakomik, ul. Rrymonta 80, 41-250 Czeladź 9 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 2 w Czeladzi ul. Szkolna 6 12.30-13.15
6. Zespół Szkół Specjalnych ul. Szpitalna 85, 41-250 Czeladź 49 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 2 w Czeladzi ul. Szkolna 6 12.30-13.15
Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księstwa Siewierskiego ul. Piłsudskiego 31,  42-470 Siewierz 12 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31 8.00-8.40
2. Szkoła Podstawowa Nr 2  ul. Długa 2, 42-470 Siewierz 9+6 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31 8.00-8.40
3. Szkoła Podstawowa  w Brudzowicach ul. Szkolna 41, 42-470 Siewierz 13 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31 8.40-9.20
4. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żelisławicach, ul. Przyszłości 9 42-470 Siewierz 9 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31 8.40-9.20
5. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych, ul. Zachodnia 4  42-510 Wojkowice Kościelne 17 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31 8.40-9.20
6. Szkoła Podstawowa  Nr 2 im. Lotników Polskich ul. Kolejowa 122, 42-460 Mierzęcice 10 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31 8.00-8.40
7. Szkoła Podstawowa   im. M. Konopnickiej ul. 1000 Lecia 6, 42-460 Mierzęcice 2 12.01.2021r. Punkt mobilny przy SP nr 1 w Siewierzu ul. Piłsudskiego 31 8.00-8.40

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo pis

    logo pis